We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP131082 toner cartridge
SKU
MSP131082
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
TN-325/326/515/516 Toner Cartridge 24K for KONICA MINOLTA Bizhub 308/368, Bizhub 458/558 , Bizhub 308e/368e, Bizhub 458e/558e/658e
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MSP131082 |
|---|---|
| EAN | 5715063454008 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Out of Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 68 mm |
| Depth | 490 mm |
| Height | 72 mm |
| Package weight | 810 g |
| Weight | 547 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 810 g |