We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP131098 toner cartridge
SKU
MSP131098
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Toner Cartridge-Chemical 24.6K for XEROX VersaLink B400/405
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MSP131098 |
|---|---|
| EAN | 5715063451540 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Out of Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 133 mm |
| Depth | 313 mm |
| Height | 137 mm |
| Package weight | 710 g |
| Weight | 315 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 710 g |