We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP141296 toner cartridge
SKU
MSP141296
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
CPP Black Toner Cartridge-Chemical 33K for RICOH IM C4500/4500A/5500/5500A/6000
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MSP141296 |
|---|---|
| EAN | 5715063450468 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Out of Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 78 mm |
| Depth | 535 mm |
| Height | 78 mm |
| Package depth | 650 mm |
| Package weight | 860 g |
| Weight | 690 g |
| Package width | 80 mm |
| Package height | 80 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package depth | 650 mm |
| Package weight | 860 g |
| Package width | 80 mm |
| Package height | 80 mm |