We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP141427 toner cartridge
SKU
MSP141427
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
TK-8335M Magenta Toner Cartridge 15K for KYOCERA TASKalfa 3252ci/3253ci
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MSP141427 |
|---|---|
| EAN | 5715063454909 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Out of Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 93 mm |
| Depth | 579 mm |
| Height | 93 mm |
| Package weight | 570 g |
| Weight | 240 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 570 g |