We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP161001 printer/scanner spare part/accessory
SKU
MSP161001
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Type27W Developer 500K RICOH Aficio MP9000/1100/1350 Pro 907/907EX/1107/1107EX Pro 1357/1357EX
| SKU | MSP161001 |
|---|---|
| EAN | 5715063524091 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Out of Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 272 mm |
| Depth | 140 mm |
| Height | 95 mm |
| Weight | 1.25 kg |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 1.26 kg |