We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP171010 printer/scanner spare part/accessory
SKU
MSP171010
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Color Developer Kit 400K SHARP MX-2651/3051/3551/4051/5051/6051MX-3050N/3550N/4050N/5050N/6050NMX-3060N/3560N/4060NMX-3061/3561/4061MX-3070N/3570N/4070N/5070N/6070NMX-3071/3571/4071/5071/6071MX-3050V/3550V/4050V/5050V/6050VMX-3060V/3560V/4060VMX-3070V/3570V/4070V/5070V/6070VMX-C3081RV/3581RV/4081RVMX-C5081DV/6081DV
| SKU | MSP171010 |
|---|---|
| EAN | 5715063524169 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Out of Stock |
Color Developer Kit 400K SHARP MX-2651/3051/3551/4051/5051/6051 MX-3050N/3550N/4050N/5050N/6050N MX-3060N/3560N/4060N MX-3061/3561/4061 MX-3070N/3570N/4070N/5070N/6070N MX-3071/3571/4071/5071/6071 MX-3050V/3550V/4050V/5050V/6050V MX-3060V/3560V/4060V MX-3070V/3570V/4070V/5070V/6070V MX-C3081RV/3581RV/4081RV MX-C5081DV/6081DV
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 283 mm |
| Depth | 165 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 600 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 650 g |