We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP171024 printer/scanner spare part/accessory
SKU
MSP171024
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Color Developer Kit 60K SHARP MX-2310U/2610N/2615N/2616N MX-2640N/3110N/3111U/3115N MX-3116N/3140N/3610N/3640N
| SKU | MSP171024 |
|---|---|
| EAN | 5715063524145 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Out of Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 29 mm |
| Depth | 18 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 585 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 590 g |