We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP171028 printer/scanner spare part/accessory
SKU
MSP171028
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Yellow Developer 87K KONICA MINOLTA Bizhub C226/266
| SKU | MSP171028 |
|---|---|
| EAN | 5715063524022 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Out of Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Depth | 150 mm |
| Height | 8 mm |
| Weight | 170 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 180 g |