We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP271008 printer roller
SKU
MSP271008
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Magnetic Roller (OEM) for RICOH MP2554SP/3054SP/3554SP, MP4054SP/5054SP/6054SP
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MSP271008 |
|---|---|
| EAN | 5715063452141 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Out of Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 320 g |
| Depth | 448 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 320 g |
| Technical details | |
| Package weight | 320 g |