We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP3129 printer/scanner spare part/accessory
SKU
MSP3129
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Thermoswitch Assembly HP LaserJet Enterprise 600M601n/M601dnM602n/M602dn/M602xM603n/M603dn/M603xhLaserJet Enterprise M604dn/604nLaserJet Enterprise M605dn/605n/605xLaserJet Enterprise M606dn/606x
| SKU | MSP3129 |
|---|---|
| EAN | 5715063524220 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Out of Stock |
Thermoswitch Assembly HP LaserJet Enterprise 600 M601n/M601dn M602n/M602dn/M602x M603n/M603dn/M603xh LaserJet Enterprise M604dn/604n LaserJet Enterprise M605dn/605n/605x LaserJet Enterprise M606dn/606x
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 400 mm |
| Depth | 300 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 1.02 kg |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 1.02 kg |