We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP331008 printer roller
SKU
MSP331008
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Upper Roller Bearing 2Pcs for XEROX Phaser 3320DNI/3330, WorkCentre 3225DNI/3315DN/3325DNI/3335/3345
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MSP331008 |
|---|---|
| EAN | 5715063452677 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Out of Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 10 g |
| Depth | 88 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 10 g |
| Technical details | |
| Package weight | 10 g |