We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP341062 printer roller
SKU
MSP341062
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Paper Separation Roller-PU for CANON iRC1325/1335
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MSP341062 |
|---|---|
| EAN | 5715063450802 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Out of Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 10 g |
| Depth | 30 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 10 g |
| Technical details | |
| Package weight | 10 g |