We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP371012 printer/scanner spare part/accessory
SKU
MSP371012
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Fuser Feed Guide KYOCERA ECOSYS P2235dn/2235dw ECOSYS P2040dn/2040dw
| SKU | MSP371012 |
|---|---|
| EAN | 5715063524190 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Out of Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 233 mm |
| Depth | 345 mm |
| Height | 165 mm |
| Weight | 3.9 kg |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 3.9 kg |