We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP381235 toner cartridge
SKU
MSP381235
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Toner Chip Y 15K for XEROX Altalink C8030/8035/8045/8055/8070
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MSP381235 |
|---|---|
| EAN | 5715063453506 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Out of Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 305 mm |
| Depth | 220 mm |
| Height | 105 mm |
| Package weight | 220 g |
| Weight | 220 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 220 g |