We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP391011 printer/scanner spare part/accessory
SKU
MSP391011
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Drum Chip CMY 105K KONICA MINOLTA Bizhub C250i/300i/360iDevelop ineo +250i/+300i/+360iOlivetti d-Color MF-259/MF-309/MF-369
| SKU | MSP391011 |
|---|---|
| EAN | 5715063523933 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Out of Stock |
Drum Chip CMY 105K KONICA MINOLTA Bizhub C250i/300i/360i Develop ineo +250i/+300i/+360i Olivetti d-Color MF-259/MF-309/MF-369
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 305 mm |
| Depth | 220 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 220 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 220 g |