We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP391016 printer drum
SKU
MSP391016
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Drum Chip BK:C3325i/3525i--86.3K/Color--72.6K, BK:C3330i/3530i--97K/ Color--82.7K for CANON iRC3025/3025i, iR ADVANCE C3320/3320L/3320i/3325i/3330i, iR ADVANCE C3520i/3525i/3530i, iR ADVANCE C3520i II/3525i II/3530i II, iR ADVANCE C3520i III/3525i III/3530i III, iR ADVANCE DX C3922/3926/3930/3935, iR ADVANCE DX C3922i/3926i/3930i/3935i
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MSP391016 |
|---|---|
| EAN | 5715063456088 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Out of Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 305 mm |
| Depth | 220 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 220 g |
| Package weight | 220 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 220 g |