We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP421030 fuser
SKU
MSP421030
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Fuser Assembly 220V for HP Color LaserJet Enterprise M552dn/552n/552x, Color LaserJet Enterprise M553dn/553n/553x, Color LaserJet Enterprise M554dn/555dn/555x, Color LaserJet Enterprise Flow MFP M577c/577z, Color LaserJet Enterprise Flow MFP M578c/578z, Color LaserJet Enterprise MFP M577dn/577f, Color LaserJet Enterprise MFP M578dn/578f
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MSP421030 |
|---|---|
| EAN | 5715063455760 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Out of Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 1.75 kg |
| Width | 242 mm |
| Height | 175 mm |
| Depth | 446 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 1.87 kg |
| Technical details | |
| Package weight | 1.87 kg |
| Weight | 1.75 kg |