We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP521047 toner cartridge
SKU
MSP521047
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Waste Toner Container for KYOCERA TASKalfa 2552ci/3252ci, TASKalfa 2553ci/3253ci, TASKalfa 2554ci/3554ci, TASKalfa 3552ci/4052ci/5052ci/6052ci, TASKalfa 3553ci/4053ci/5053ci/6053ci, TASKalfa 4054ci/5054ci/6054ci/7054ci, TASKalfa 4002i/5002i/6002i, TASKalfa 4003i/5003i/6003i, TASKalfa 4004i/5004i/6004i/7004i
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MSP521047 |
|---|---|
| EAN | 5715063762264 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Out of Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of toners for Printers and Copiers, from all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 83 mm |
| Depth | 566 mm |
| Height | 80 mm |
| Package weight | 330 g |
| Weight | 330 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 330 g |