We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP7845U fuser
SKU
MSP7845U
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Fuser Fixing Film for KYOCERA ECOSYS P8060cdn
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MSP7845U |
|---|---|
| EAN | 5715063450888 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Out of Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 90 g |
| Width | 50 mm |
| Height | 46 mm |
| Depth | 396 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 90 g |
| Technical details | |
| Package weight | 90 g |
| Weight | 90 g |