We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP7848 printer/scanner spare part/accessory
SKU
MSP7848
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Paper Separation Roller KYOCERA ECOSYS P8060cdn
| SKU | MSP7848 |
|---|---|
| EAN | 5715063523841 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Out of Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 400 mm |
| Depth | 300 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 620 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 620 g |