51MF8410AA000
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Under-monitor Soundbar with Bluetooth 5.3 and USB Digital Audio, 48W
| Subwoofer included | No |
|---|---|
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| SKU | 51MF8410AA000 |
| EAN | 5390660195556 |
| Manufacturer | Creative Labs |
| Availability | Out of Stock |
| Product Manuals (HTML) |
View Manual View Manual View Manual View Manual View Manual View Manual View Manual View Manual |
| Audio | |
|---|---|
| RMS rated power | 48 W |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| Soundbar speaker | |
| Soundbar speaker RMS power | 48 W |
| Subwoofer | |
| Subwoofer included | No |
| Features | |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Product colour | Black |
| Remote control included | Yes |
| Width | 410 mm |
| Depth | 108 mm |
| Height | 68 mm |
| Ports & interfaces | |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Bluetooth | Yes |
| Network | |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Bluetooth | Yes |
| Power | |
| Cord length | 1.2 m |
| Weight & dimensions | |
| Width | 410 mm |
| Depth | 108 mm |
| Height | 68 mm |