We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking AP-ANT-320 Cabled RP-SMA Tri-Band 2x2 Downtilt Omni Ceiling Antenna
SKU
S1F85A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Aruba Networking AP-ANT-320 Cabled RP-SMA Tri-Band 2x2 Downtilt Omni Ceiling Antenna
| SKU | S1F85A |
|---|---|
| EAN | 0190017662503 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 544.3 g |
| Width | 41 mm |
| Depth | 168 mm |
| Height | 216 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.544 kg (1.2 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.544 kg (1.2 lbs) |