We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts ML12846 projector lamp 250 W
SKU
ML12846
| Brand compatibility | Canon |
|---|---|
| SKU | ML12846 |
| EAN | 5704174559047 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 250 W |
| Service life of lamp (economic mode) | 3000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Canon |
| Bulb power | 250 W |
| Service life of lamp (economic mode) | 3000 h |
| Compatibility | WUX450 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 30 mm |
| Weight | 250 g |
| Package width | 80 mm |
| Package depth | 30 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 300 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Canon |
| Compatibility | WUX450 |
| Packaging data | |
| Package width | 80 mm |
| Package depth | 30 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
New
CoreParts ML12846 projector lamp 250 W
Login for pricing
|
Recommended
BenQ 5J.J9V05.001 projector lamp
Login for pricing
|
Panasonic ET-LAV300 projector lamp 230...
Login for pricing
|
Hot Product
BenQ 5J.JG705.A01 projector lamp
Login for pricing
|
Bestseller
Epson ELPLP95
Login for pricing
|
Popular
Epson ELPLP93
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML12846
|
5J.J9V05.001
|
ET-LAV300
|
5J.JG705.A01
|
ELPLP95 / V13H010L95
|
ELPLP93 / V13H010L93
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Benq
|
Panasonic
|
Benq
|
Epson
|
Epson
|
| Brand compatibility |
Canon
|
Benq
|
Panasonic
|
Benq
|
Epson
|
Epson
|





