We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts ML12888 projector lamp
SKU
ML12888
Login for pricing
In Stock:
8 available
Projector Lamp for EPSON for EB-1780W, EB-1785, EB-1785W, EB-1795, Powerlite 1780W, Powerlite 1781W, Powerlite 1785W, Powerlite 1795F,
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| SKU | ML12888 |
|---|---|
| EAN | 5704174565635 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 120 mm |
| Depth | 120 mm |
| Weight | 100 g |
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 200 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 200 g |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
CoreParts ML12888 projector lamp
Login for pricing
|
Popular
BTI Lamp for HITACHI CP-EW301N OEM: DT...
Login for pricing
|
Bestseller
Epson ELPLP95
Login for pricing
|
Hot Product
Epson Lamp - ELPLP87
Login for pricing
|
New
Epson ELPLP92
Login for pricing
|
CoreParts ML10373 projector lamp 120 W
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML12888
|
DT01481-BTI
|
ELPLP95 / V13H010L95
|
ELPLP87 / V13H010L87
|
ELPLP92 / V13H010L92
|
ML10373
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
BTI
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
CoreParts
|
| Brand compatibility |
N/A
|
Hitachi
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
N/A
|





