We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts ML12905 projector lamp
SKU
ML12905
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| SKU | ML12905 |
|---|---|
| EAN | 5704174565802 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 120 mm |
| Depth | 120 mm |
| Weight | 100 g |
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 200 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 200 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts ML12905 projector lamp
Login for pricing
|
Popular
BenQ 5J.J9V05.001 projector lamp
Login for pricing
|
New
BenQ 5J.JG705.A01 projector lamp
Login for pricing
|
Recommended
BTI Lamp for HITACHI CP-EW301N OEM: DT...
Login for pricing
|
Bestseller
Epson ELPLP95
Login for pricing
|
Hot Product
Epson Lamp - ELPLP87
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML12905
|
5J.J9V05.001
|
5J.JG705.A01
|
DT01481-BTI
|
ELPLP95 / V13H010L95
|
ELPLP87 / V13H010L87
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Benq
|
Benq
|
BTI
|
Epson
|
Epson
|
| Brand compatibility |
N/A
|
Benq
|
Benq
|
Hitachi
|
Epson
|
Epson
|





