We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts ML13836 projector lamp
SKU
ML13836
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Projector Lamp for Acer A1200 A1300W A1500 P1502
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| Brand compatibility | Acer |
|---|---|
| SKU | ML13836 |
| EAN | 5715063156810 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Out of Stock |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Features | |
|---|---|
| OEM code | MC.JMY11.001 |
| Brand compatibility | Acer |
| Compatibility | A1200 A1300W A1500 P1502 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 100 mm |
| Height | 90 mm |
| Depth | 120 mm |
| Weight | 200 g |
| Package width | 110 mm |
| Package depth | 130 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package weight | 300 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Acer |
| Compatibility | A1200 A1300W A1500 P1502 |
| OEM code | MC.JMY11.001 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package width | 110 mm |
| Package depth | 130 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package weight | 300 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
New
CoreParts ML13836 projector lamp
Login for pricing
|
Recommended
BTI Lamp for HITACHI CP-EW301N OEM: DT...
Login for pricing
|
Bestseller
Epson ELPLP95
Login for pricing
|
Hot Product
Epson Lamp - ELPLP87
Login for pricing
|
Popular
Epson ELPLP92
Login for pricing
|
CoreParts ML10373 projector lamp 120 W
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML13836
|
DT01481-BTI
|
ELPLP95 / V13H010L95
|
ELPLP87 / V13H010L87
|
ELPLP92 / V13H010L92
|
ML10373
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
BTI
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
CoreParts
|
| Brand compatibility |
Acer
|
Hitachi
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
N/A
|





