DELL LA65NM130 mobile device charger Laptop Black AC Indoor
SKU
LA65NM130
Login for pricing
In Stock: 332 available
65W 7.4mm AC Adapter
More Information
Charger type Indoor
SKU LA65NM130
EAN 3540260130118
Manufacturer DELL
Availability In Stock
Performance
Charger typeIndoor
Charger compatibilityLaptop
Power source typeAC
Number of simultaneously connected devices (max)1
Design
Product colourBlack
Power
Input voltage100 - 240 V
Input frequency50/60 Hz
AC adapter output current3.34 A
Maximum output voltage19.5 V
AC adapter power65 W
Technical details
Charger compatibilityLaptop
Power source typeAC
AC adapter includedYes
Packaging content
AC adapter includedYes
Colour
Product colourBlack
Other features
You may also be interested in
Compare Products
Product DELL LA65NM130 mobile device charger Laptop Black AC Indoor
Hot Product
DELL LA65NM130 mobile device charger L... Login for pricing
StarTech.com Dual-port USB wall charger - international travel - 17W/3.4A - black StarTech.com Dual-port USB wall charge... Login for pricing