Epson C33S020596/SJMB7500 Ink waste box for Epson C 7500/G
SKU
C33S020596
| Colour | no color |
|---|---|
| SKU | C33S020596 |
| EAN | 8715946544441 |
| Manufacturer | Epson |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Country of origin | China |
| Compatibility | ColorWorks C7500, C7500G |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 95 mm |
| Package depth | 205 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package weight | 320 g |
| Packaging data | |
| Package width | 95 mm |
| Package depth | 205 mm |
| Package height | 80 mm |