We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Hanwha SBP-300HM5 security camera accessory Mount
SKU
SBP-300HM5
| SKU | SBP-300HM5 |
|---|---|
| EAN | 8801089167798 |
| Manufacturer | HANWHA |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | SNF-8010VM, SNF-8010, SBP-300WM1, SBP-300WM, SBP-300CM, SBP-300LM |
| Type | Mount |
| Product colour | Ivory |
| Technical details | |
| Compatibility | SNF-8010VM, SNF-8010, SBP-300WM1, SBP-300WM, SBP-300CM, SBP-300LM |
| Type | Mount |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Diameter | 15.5 cm |
| Weight | 200 g |
| Height | 47 mm |
| Colour | |
| Product colour | Ivory |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Hanwha SBP-300HM5 security camera acce...
Login for pricing
|
Hot Product
Axis 5800-511 security camera accessor...
Login for pricing
|
Recommended
Hikvision DS-1475ZJ-SUS security camer...
Login for pricing
|
Axis 02212-001 security camera accesso...
Login for pricing
|
New
DataVideo PSU-GEN Power supply
Login for pricing
|
Bestseller
Axis TU6007-E Connection cable
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SBP-300HM5
|
5800-511
|
DS-1475ZJ-SUS
|
02212-001
|
PSU-GEN
|
02790-001
|
| Manufacturer |
HANWHA
|
Axis
|
Hikvision
|
Axis
|
DataVideo
|
Axis
|
| Type |
Mount
|
Mount
|
Mount
|
Mount
|
Power supply
|
Connection cable
|
| Placement supported |
N/A
|
N/A
|
Universal
|
Universal
|
Indoor
|
Universal
|
| Brand compatibility |
Hanwha
|
N/A
|
Hikvision Digital Technology
|
Axis
|
N/A
|
Axis
|





