We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Hanwha SBP-300WMS security camera accessory Mount
SKU
SBP-300WMS
| SKU | SBP-300WMS |
|---|---|
| EAN | 8801089146281 |
| Manufacturer | HANWHA |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Housing material | Stainless steel |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | XNV-6080RS / 8080RS / 6120RS XNP-6320HS |
| Type | Mount |
| Product colour | Silver |
| Technical details | |
| Compatibility | XNV-6080RS / 8080RS / 6120RS XNP-6320HS |
| Type | Mount |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 183 mm |
| Weight | 2 kg |
| Height | 112 mm |
| Depth | 276.5 mm |
| Colour | |
| Product colour | Silver |
You may also be interested in
| Product |
New
Hanwha SBP-300WMS security camera acce...
Login for pricing
|
Popular
Axis T94S01L Mount
Login for pricing
|
Recommended
Axis 01210-001 security camera accesso...
Login for pricing
|
Hot Product
Axis 01727-001 security camera accesso...
Login for pricing
|
Bestseller
Axis 01444-001 security camera accesso...
Login for pricing
|
Axis 01944-001 security camera accesso...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SBP-300WMS
|
5901-361
|
01210-001
|
01727-001
|
01444-001
|
01944-001
|
| Manufacturer |
HANWHA
|
Axis
|
Axis
|
Axis
|
Axis
|
Axis
|
| Type |
Mount
|
Mount
|
IR LED unit
|
Lens
|
Mount
|
Midspan
|
| Placement supported |
N/A
|
Indoor
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Outdoor
|
| Brand compatibility |
Hanwha
|
N/A
|
N/A
|
Axis
|
Axis
|
Axis
|





