We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP 18GB 15K Ultra320 SCSI Pluggable Hard Drive internal hard drive 18.2 GB 15000 RPM 3.5"
SKU
286775-B22-REF
| SKU | 286775-B22-REF |
|---|---|
| EAN | 0613326449233 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
| Hard drive | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Hot-swap | Yes |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 3.5" |
| HDD capacity | 18.2 GB |
| Features | |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| Interface | Ultra320 SCSI |
| Hot-swap | Yes |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 3.5" |
| HDD capacity | 18.2 GB |
| Technical details | |
|---|---|
| Interface | Ultra320 SCSI |
| Hot-swap | Yes |
| Other features | |
| Interface | Ultra320 SCSI |
You may also be interested in
| Product |
HP 18GB 15K Ultra320 SCSI Pluggable Ha...
Login for pricing
|
Popular
HPE 508010-001 internal hard drive 2.0...
Login for pricing
|
Bestseller
Seagate SkyHawk internal hard drive 1...
Login for pricing
|
Hot Product
Western Digital Blue internal hard dri...
Login for pricing
|
Recommended
Lenovo 4XB0K12270 internal hard drive...
Login for pricing
|
HPE 737394-B21-RFB internal hard drive...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
286775-B22-REF
|
508010-001
|
ST1000VX013
|
WD5000AZLX
|
4XB0K12270
|
737394-B21-RFB
|
| Manufacturer |
HP
|
HPE
|
Seagate
|
Western Digital
|
Lenovo
|
HPE
|
| HDD capacity |
N/A
|
≈ 2 TB
|
≈ 1 TB
|
≈ 300 GB
|
≈ 1 TB
|
≈ 300 GB
|
| Interface |
N/A
|
N/A
|
Serial ATA III
|
N/A
|
N/A
|
SAS
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
HDD
|
N/A
|
N/A
|
HDD
|
| HDD speed |
N/A
|
7200RPM to 10000RPM
|
N/A
|
7200RPM to 10000RPM
|
7200RPM to 10000RPM
|
15000RPM and more
|
| HDD size |
N/A
|
3.5 "
|
3.5 "
|
3.5 "
|
3.5 "
|
3.5 "
|
| Component for |
N/A
|
Server/workstation
|
PC
|
PC
|
Server/workstation
|
Server/workstation
|





