We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP 220V Kit fuser
SKU
B5L36-67901
| SKU | B5L36-67901 |
|---|---|
| EAN | 5711783174646 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
HP Printing Supplies provide consistent vibrant colours and clear, sharp black text and lines with a specifically formulated, microfine toner which is chemically grown for uniform particles and consistent colour.
HP Printing Supplies ensure maximum printer uptime. HP Cartridge, toner and printing process components are precisely matched to guarantee consistently reliable performance.
HP Printing Supplies ensure maximum printer uptime. HP Cartridge, toner and printing process components are precisely matched to guarantee consistently reliable performance.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| Operational conditions | |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 15 - 25 °C |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| AC input voltage | 220 V |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 15 - 25 °C |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP 220V Kit fuser
Login for pricing
|
OKI 44289103 Fuser kit, 60K pages for...
Login for pricing
|
Bestseller
OKI 45531113 Fuser kit, 150K pages for...
Login for pricing
|
Popular
Kyocera 302LC93090/FK-200 Fuser kit fo...
Login for pricing
|
Recommended
Brother LR2232001 Fuser kit 230V, 100K...
Login for pricing
|
New
OKI 46358502 Fuser kit, 60K pages for...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
B5L36-67901
|
44289103
|
45531113
|
302LC93090
|
LR2232001
|
46358502
|
| Manufacturer |
HP
|
OKI
|
OKI
|
KYOCERA
|
Brother
|
OKI
|





