We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP 391174-001 power adapter/inverter Indoor 120 W Black
SKU
391174-001
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 391174-001 |
| EAN | 5704327110422 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 120 W |
| Output voltage | 18.5 V |
| Output current | 6.5 A |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 120 W |
| Output voltage | 18.5 V |
| Output current | 6.5 A |
| Performance | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP 391174-001 power adapter/inverter I...
Login for pricing
|
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
Login for pricing
|
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra P1031365-042 power adapter/inver...
Login for pricing
|
Popular
DELL J211H power adapter/inverter Indo...
Login for pricing
|
Recommended
DELL J938H power adapter/inverter Indo...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
391174-001
|
469632-010
|
613161-001
|
P1031365-042
|
J211H
|
J938H
|
| Manufacturer |
HP
|
HP
|
HP
|
Zebra
|
DELL
|
DELL
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
auto
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
POS printer
|
Notebook
|
Notebook
|





