We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP 8PV65AV power adapter/inverter Indoor 65 W
SKU
8PV65AV
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 8PV65AV |
| EAN | 5715063410004 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
AC adapter 65 W, nPFC, USB-C, straight, 1.8 m.
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 65 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 65 W |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Design | |
|---|---|
| Cable length | 1.8 m |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 1.8 m |
| Packaging data | |
| Cables included | USB Type-C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Cables included | USB Type-C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
HP 8PV65AV power adapter/inverter Indo...
Login for pricing
|
Popular
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra P1031365-042 power adapter/inver...
Login for pricing
|
Hot Product
DELL J211H power adapter/inverter Indo...
Login for pricing
|
Recommended
DELL J938H power adapter/inverter Indo...
Login for pricing
|
New
TOA AD-5000-2 power adapter/inverter I...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
8PV65AV
|
469639-003
|
P1031365-042
|
J211H
|
J938H
|
AD-5000-2
|
| Manufacturer |
HP
|
HP
|
Zebra
|
DELL
|
DELL
|
TOA
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
auto
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
POS printer
|
Notebook
|
Notebook
|
Battery charger
|





