We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Studio E60 EagleEye IV HDCI Camera Mounting Bracket
SKU
2215-68675-001
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Studio E60 EagleEye IV HDCI Camera Mounting Bracket
| SKU | 2215-68675-001 |
|---|---|
| EAN | 0196188633083 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Out of Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Bracket |
| Country of origin | China |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Country of origin | China |
| Product colour | Black |
| Pallet net width | 149 cm |
| Pallet net height | 101.6 cm |
| Pallet net length | 121.9 cm |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 440 mm |
| Package depth | 295 mm |
| Package height | 245 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 440 mm |
| Package depth | 295 mm |
| Package height | 245 mm |
| Logistics data | |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| UNSPSC-code | 31162313 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Studio E60 EagleEye IV HDCI Ca...
Login for pricing
|
Popular
Axis 5506-171 camera mounting accessory
Login for pricing
|
Bestseller
Logitech XL TV Mount for MeetUp
Login for pricing
|
Hot Product
Axis 01473-001 camera mounting accessory
Login for pricing
|
Recommended
Cisco MA-MNT-MV-63 camera mounting acc...
Login for pricing
|
BirdDog BD-A200-WM camera mounting acc...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
2215-68675-001
|
5506-171
|
939-001656
|
01473-001
|
MA-MNT-MV-63
|
BD-A200-WM
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Axis
|
Logitech
|
Axis
|
Cisco
|
BIRDDOG
|
| Product type |
Bracket
|
N/A
|
Monitor mount
|
N/A
|
Ceiling mount
|
Camera mount
|





