We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE 36.4GB 15K Ultra320 SCSI Pluggable Hard Drive internal hard drive 15000 RPM 3.5"
SKU
286776-B22-RFB
| SKU | 286776-B22-RFB |
|---|---|
| EAN | 5057454830047 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
A wide variety of rigorously tested, HP-qualified, SMART capable, Ultra320 Hard Drives offering data integrity and availability in hot pluggable models.
| Hard drive | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 3.5" |
| HDD capacity | 36.4 GB |
| Features | |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| Interface | Ultra320 SCSI |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 3.5" |
| HDD capacity | 36.4 GB |
| Technical details | |
|---|---|
| Interface | Ultra320 SCSI |
| Other features | |
| Interface | Ultra320 SCSI |
You may also be interested in
| Product |
HPE 36.4GB 15K Ultra320 SCSI Pluggable...
Login for pricing
|
Popular
HPE 508010-001 internal hard drive 2.0...
Login for pricing
|
Hot Product
HPE 2TB non-hot-plug SATA HDD internal...
Login for pricing
|
Bestseller
Western Digital Blue internal hard dri...
Login for pricing
|
Recommended
Lenovo 4XB0K12270 internal hard drive...
Login for pricing
|
HPE 787640-001 internal hard drive 300...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
286776-B22-RFB
|
508010-001
|
659570-001
|
WD5000AZLX
|
4XB0K12270
|
787640-001
|
| Manufacturer |
HPE
|
HPE
|
HPE
|
Western Digital
|
Lenovo
|
HPE
|
| HDD capacity |
under 80 G
|
≈ 2 TB
|
≈ 2 TB
|
≈ 300 GB
|
≈ 1 TB
|
≈ 300 GB
|
| Interface |
Ultra320 SCSI
|
N/A
|
Serial ATA
|
N/A
|
N/A
|
SAS
|
| Type |
HDD
|
N/A
|
HDD
|
N/A
|
N/A
|
HDD
|
| HDD speed |
15000RPM and more
|
7200RPM to 10000RPM
|
7200RPM to 10000RPM
|
7200RPM to 10000RPM
|
7200RPM to 10000RPM
|
15000RPM and more
|
| HDD size |
3.5 "
|
3.5 "
|
3.5 "
|
3.5 "
|
3.5 "
|
2.5 "
|
| Component for |
Server/workstation
|
Server/workstation
|
N/A
|
PC
|
Server/workstation
|
Server/workstation
|





