We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking AP-505-CVR-20 20pk for AP-505 White Non-glossy Snap-On Covers
SKU
R2H24A
Login for pricing
In Stock:
1 available
Aruba Networking AP-505-CVR-20 20pk for AP-505 White Non-glossy Snap-On Covers
| Product type | WLAN access point cover cap |
|---|---|
| SKU | R2H24A |
| EAN | 0190017357959 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 2.27 kg |
| Width | 25 mm |
| Depth | 86 mm |
| Height | 140 mm |
| Technical details | |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 20 pc(s) |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 20 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE Aruba Networking AP-505-CVR-20 20p...
Login for pricing
|
Popular
Cisco Meraki MA-ANT-25 network antenna...
Login for pricing
|
Bestseller
HPE Aruba Networking AP-ANT-38 network...
Login for pricing
|
Recommended
HPE Aruba Networking AP-ANT-48 network...
Login for pricing
|
HPE AP-ANT-19 network antenna Omni-dir...
Login for pricing
|
Hot Product
HPE Aruba Networking ANT-2X2-2005 netw...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
R2H24A
|
MA-ANT-25
|
JW016A
|
JW019A
|
JW004A
|
JW023A
|
| Manufacturer |
HPE
|
Cisco
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|





