We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
JLC Type C Laptop Car Charger
SKU
TCLAPCC
| SKU | TCLAPCC |
|---|---|
| EAN | 5056521403672 |
| Manufacturer | JLC |
| Availability | In Stock |
Input: Dc12-24v Max10A Output: PD 5V3A, 9V3A,12V3A USB: 5.1 V2.1 a. Material: ABS Interface: Type C Line length: 2M
| Performance | |
|---|---|
| Power source type | Cigar lighter |
| Design | |
| Product colour | White |
| Cable length | 2 m |
| Power | |
| Input voltage | 12.24 V |
| Technical details | |
|---|---|
| Power source type | Cigar lighter |
| Ports & interfaces | |
| Cable length | 2 m |
| Colour | |
| Product colour | White |
You may also be interested in
| Product |
JLC Type C Laptop Car Charger
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra PWR-WUA5V12W0EU mobile device ch...
Login for pricing
|
Popular
Lenovo 4X20M26256 mobile device charge...
Login for pricing
|
Socket Mobile DuraCase Charging Adapter
Login for pricing
|
Recommended
Zebra CHG-AUTO-USB1-01 mobile device c...
Login for pricing
|
Hot Product
Zebra KIT-PWR-12V50W mobile device cha...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
TCLAPCC
|
PWR-WUA5V12W0EU
|
4X20M26256
|
AC4113-1762
|
CHG-AUTO-USB1-01
|
KIT-PWR-12V50W
|
| Manufacturer |
JLC
|
Zebra
|
Lenovo
|
Socket Mobile
|
Zebra
|
Zebra
|
| Charger type |
N/A
|
N/A
|
Indoor
|
Indoor
|
Auto
|
N/A
|





