We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lenovo 36.4GB Ultra 320 SCSI internal hard drive 15000 RPM 3.5"
SKU
90P1321
Login for pricing
In Stock:
1 available
36.4GB Ultra 320 SCSI 15000 RPM, SP/IBM, Hot Swap, x345, 3.5", tray
| Component for | Server/Workstation |
|---|---|
| SKU | 90P1321 |
| EAN | 5715063200230 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | In Stock |
| Hard drive | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Average latency | 2 ms |
| RAID levels | 0, 1, 5, 10, 50, 5EE |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 3.5" |
| HDD capacity | 36.4 GB |
| Compatible products | xSeries 226, Type 8488/8648 |
| Features | |
| Component for | Server/workstation |
| Interface | SCSI |
| Average latency | 2 ms |
| RAID levels | 0, 1, 5, 10, 50, 5EE |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 3.5" |
| HDD capacity | 36.4 GB |
| Compatible products | xSeries 226, Type 8488/8648 |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Technical details | |
| Interface | SCSI |
| HDD transfer rate | 320 Mbit/s |
| Internal | Yes |
| Other features | |
| Interface | SCSI |
| HDD transfer rate | 320 Mbit/s |
| Internal | Yes |
| Compatible products | xSeries 226, Type 8488/8648 |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Lenovo 36.4GB Ultra 320 SCSI internal...
Login for pricing
|
HPE 508010-001 internal hard drive 2.0...
Login for pricing
|
New
HPE 1TB SATA 6G Business Critical 7.2K...
Login for pricing
|
Bestseller
Seagate SkyHawk internal hard drive 1...
Login for pricing
|
Hot Product
DELL 400-BMMT internal hard drive 2.5&...
Login for pricing
|
Popular
Western Digital Blue internal hard dri...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
90P1321
|
508010-001
|
801882-B21
|
ST1000VX013
|
K6JTH
|
WD5000AZLX
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
HPE
|
HPE
|
Seagate
|
DELL
|
Western Digital
|
| HDD capacity |
under 80 G
|
≈ 2 TB
|
≈ 1 TB
|
≈ 1 TB
|
≈ 300 GB
|
≈ 300 GB
|
| Interface |
N/A
|
N/A
|
Serial ATA
|
Serial ATA III
|
SAS
|
N/A
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
HDD
|
HDD
|
N/A
|
| HDD speed |
15000RPM and more
|
7200RPM to 10000RPM
|
7200RPM to 10000RPM
|
N/A
|
10000RPM to 15000RPM
|
7200RPM to 10000RPM
|
| HDD size |
3.5 "
|
3.5 "
|
3.5 "
|
3.5 "
|
2.5 "
|
3.5 "
|
| Component for |
Server/workstation
|
Server/workstation
|
N/A
|
PC
|
Server/workstation
|
PC
|





