Lenovo 40AK0065WW mobile device charger Laptop Black DC Auto
SKU
40AK0065WW
Login for pricing
In Stock: 448 available
65W USB-C DC Adapter, Black
More Information
Charger type Auto
SKU 40AK0065WW
EAN 0192076259489
Manufacturer Lenovo
Availability In Stock
Power up your notebook when and where you need it. Equipped with a USB-C plug, this versatile adapter provides 12V DC power for vehicle use and 15V DC power when you’re in the air.
Performance
Charger typeAuto
Charger compatibilityLaptop
Power source typeDC
CompatibilityThinkPad L480
Design
Product colourBlack
Power
Power supply65 W