Zebra PWR-BGA12V50W0WW power adapter/inverter Indoor Black
SKU
PWR-BGA12V50W0WW
Login for pricing
In Stock: 478 available
100-240 VAC, 12VDC, 4.16A
More Information
Purpose Battery charger
Power supply type Indoor
SKU PWR-BGA12V50W0WW
EAN 0644728018536
Manufacturer Zebra
Availability In Stock
Country specific AC grounded line cord
Features
Input current4.16 A
Input voltage100-240 V
Output voltage12 V
Power supply typeIndoor
PurposeBattery charger
Product colourBlack
Power
Input current4.16 A
Input voltage100-240 V
Output voltage12 V
Performance
Design
Product colourBlack
Logistics data
Harmonized System (HS) code85044095
You may also be interested in
Compare Products
Product Zebra PWR-BGA12V50W0WW power adapter/inverter Indoor Black
Bestseller
Zebra PWR-BGA12V50W0WW power adapter/i... Login for pricing
HP AC 65W power adapter/inverter Indoor Black HP AC 65W power adapter/inverter Indoo... Login for pricing
HP AC Smart pin slim power adapter (90-watt) power adapter/inverter Indoor 90 W Black
New
HP AC Smart pin slim power adapter (90... Login for pricing
Zebra P1031365-042 power adapter/inverter Auto Black
Hot Product
Zebra P1031365-042 power adapter/inver... Login for pricing
DELL J211H power adapter/inverter Indoor 240 W Black DELL J211H power adapter/inverter Indo... Login for pricing