Zebra SG-ET4X-10EXOSKL1-01 tablet case 25.4 cm (10") Cover Black
SKU
SG-ET4X-10EXOSKL1-01
Login for pricing
In Stock: 511 available
Rugged boot for 10” tablets
More Information
Product main colour Black
Built-in speaker(s) No
Brand compatibility Zebra
Maximum screen size 10 "
SKU SG-ET4X-10EXOSKL1-01
EAN 5704174992011
Manufacturer Zebra
Availability In Stock
Rugged Boot / Exoskeleton for 10” ET40 and ET45 tablet
Technical details
Case typeCover
Maximum screen size25.4 cm (10")
Brand compatibilityZebra
CompatibilityET40, ET45
Protection featuresShock resistant
Built-in speaker(s)No
Built-in batteryNo
Product main colourBlack
Features
Case typeCover
Stand modeNo
CompatibilityET40, ET45
Built-in batteryNo
Battery
Design
Stand modeNo
You may also be interested in
Compare Products
Product Zebra SG-ET4X-10EXOSKL1-01 tablet case 25.4 cm (10") Cover Black
Bestseller
Zebra SG-ET4X-10EXOSKL1-01 tablet case... Login for pricing
Urban Armor Gear Metropolis 25.4 cm (10") Cover Black, Silver
New
Urban Armor Gear Metropolis 25.4 cm (1... Login for pricing
Out of stock
Targus VersaVu 32.8 cm (12.9") Folio Black Targus VersaVu 32.8 cm (12.9") Fo... Login for pricing