Ubiquiti POE-24-24W-G PoE adapter Gigabit Ethernet 24 V
SKU
POE-24-24W-G
Login for pricing
In Stock: 47 available
Power over Ethernet Adapters, 24VDC, 1.0A, Gigabit LAN Port, Black